Блиск ректора Запорожана та зубожіння його Медичного університету


5 квітня відбулося розгоромлення звіту ректора Одеського національного медичного університета Запорожана в МОЗ.

Виглядав Запорожан ганебно! Бо і члени комісії МОЗ і, навіть, громадські активісти знали значно більше відносно діяльності Вузу ніж його очільник Запорожан який звик, що його ніколи не критикувала така кількість людей, при тому кількість, яка добре володіє матеріалом. Значно краще ніж він сам. Ані комісія ані багаточисельні гомадські організації, які починаючи з 2014 року вимагають звільнення корумпованого проросійського діяча, доброго слова не сказали. Навпаки, вони ганьбили його діяльність, надавали багаточисельні приклади освітянської зради, сумнівні закупівлі, звіти про справи в суді, розкладали світлини реалій сьогодення медичного університету Одеси.

До речі, звіт Запорожана МОЗ не прийняв.

https://www.youtube.com/watch?v=KE6Dbn-RH4E&feature=youtu.be

По дорозі до дому ректора наздогнала ще одна ганебна новина : 124 лікаря-інтерна не склали іспит КРОК-3 . І це вже був край.
Однак, Запорожан, який не розуміє що часи "порешаю" відійшли і криша Яника з'їхала, продовжує позиціонувати свою "європейську" діяльність на різних медичних заходах Одеси.

Незважаючи на суд о корупції до якого прикута увага прокуратури та громадських діячів, на ганебний звіт в МОЗі, на провальний результат з навчання наших майбутніх лікарів, на занедбаний стан медичного університету "наш пострел везде поспел". І 12 квітня він з'явився на двох заходах медичної спільноти.

Це було відкриття нового проекту "Дом серця" в приватній лікарні "Одрекс".

http://www.prichernomorie.com.ua/odessa/news/health/2018-04-12/197731.php

Наголошення Запорожана на співпрацю приватної клініки Одрекс, як Клініки медичного унівситету- це нова несумітиця, бо Одрекс може бути чи приватною клінікою чи клінікою медичного університету. Ще одна можливість Одрекса стати клінічною базою медичного університету потребує як обізнаності пацієнтів, бо в іншому випадку це є порушенням прав людей, які знаходяться на лікуванні в приватному медичному закладі так i офiцiйного включення Одрексу в перелiк лiкувальних баз Одеського медiна, чого не сталося....

При всій помпезності висловів на опального ректора може ніхто б і не звернув уваги, якщо б заступник міністра охорони здоров'я Ковтонюк не оголосив, що співпраця Одрекса і медичного університету- це подія віку, а ректор- євроінтегратор, на якого повинна рівнятися країна. Можливо Ковтонюк, якого не було на звіті Запорожана в МОЗ не знає про руїни медичного університету та гуртожитків, про рівень підготовки фахівців і патріотичне виховання студентів.

Другим медичним заходом на який встиг Запорожан була педіатрична конференція присвячена пам"ятi справжнього на вiдмiну вiд самого Запорожана, академiка i улюбленця Одеситiв Бориса Яковича Резнiка, який був фундатором педiатричноi школи в Одесi. Шкода тільки, що в своїй променевій доповіді Запорожан не відрапортував як втратив ліцензію на підготовку педіатрів в закладі, який мав одну з найпотужніших баз для підготовки дитячих лікарів, професійних викладачів, в рядах яких був навіть член кореспондент Академії Наук Микола Леонідович Аряєв відомий на всю країну.

Не зрозуміло тільки як при такій кількості справ " шановний " ректор втрачає стільки часу на популізм. Краще б зайнявся студентами, бо лікувати на Одещині не буде кому...

Автор статьи главный редактор интернет издания Оdnews.info, Татьяна Триньдяк.скачать dle 11.3
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Введите два слова, показанных на изображении: *